Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=https://www.gurbuzlerforklift.com/hizmetlerimiz/forklift-kiralama-2/&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/wwwgurbuzlerfork/public_html/wp-content/plugins/tk-social-share/tk-social-counter.php on line 145

Forklift Kiralama

Taşıma işlemlerinizin hızlı, hatasız gerçekleşmesi, personellerinizin doğru alanlarda değerlendirilmesi adına forklift çözüm için en büyük yardımcınızdır. Forklift ile yapılan taşıma işlemlerinde hata payları çok düşüktür, işin tamamlanması çok hızlı gerçekleştirilir.

Forklift kullanımında bu işi profesyonel olarak gerçekleştiren firmalardan destek almak çok önemlidir. Çünkü her forklift her iş için uygun olmayabilir. Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edilmesi adına firmamız bünyesinde bulunan deneyimli operatörlerimiz işin hacmine ve içeriğine uygun olan forklifti sizin için tespit ederek, taşıma işleminizi gerçekleştirmektedir.

2 tondan 15 ton taşıma kapasitesine sahip geniş forklift parkurumuz bulunmaktadır. Forklift kiralası operatörlü veya operatörsüz olarak gerçekleştirilmektedir. Firmanız bünyesinde forklift operatörünüz bulunuyorsa sadece forklift kiralaması yapabilirsiniz, eğer bünyenizde bir forklift operatörünüz yok ise forkliftimiz operatörlü olarak gönderilmektedir.

20150211_144844